O nas
kontakt
GlobalEdu Barbara Jarzębińska
ul. Poznańska 3/5
60-848 Poznań
tel: +48 61 2275776
e-mail: biuro@GlobalEduWeb.com
więcej>>
kontakt

Nasz zespół

 

 


 


 

 

BARBARA JARZĘBIŃSKA
OWNER, APPLICATION CONSULTANT, SAT&GMAT QUANT TUTOR

Właścicielka GlobalEdu. Konsultantka przeprowadzająca uczniów przez procesy aplikacyjne na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dzięki jej wsparciu, uczniowie z sukcesem aplikują na uczelnie swoich marzeń, m.in. Imperial College (UK), University of California Los Angeles (USA) czy Harvard University (USA). Wieloletnia instruktorka SAT. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i prawo w biznesie. Uczestniczka wielu kursów na uczelniach zagranicznych, m.in. na University of Pennsylvania, USA (Applying to U.S. Universities) czy Certified SAT&GMAT tutor. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych (m.in. w Maine) oraz w Wielkiej Brytanii (w Londynie). Wulkan pozytywnej energii. Miłośniczka sportu. Fanka różnorodności. 

 

   

 

MICHAŁ GAWEŁ
HEAD OF MARKETING

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn oraz Warszawskiej Wyższej Szkoły Biznesu na kierunku Master of Business Administration. Wykształcenie inżynierskie oraz z zakresu zarządzania uzupełnia wiedza dotycząca kreowania marki. Specjalista do spraw marketingu w GlobalEdu. Instruktor pływania oraz triathlonista związany z wyczynowym klubem UAM Triathlon Poznań. Poza współpracą z GlobalEdu działa w projektach związanych z rozwojem technologi bezpieczeństwa. Zainteresowania poza sportem to: psychologia, technologia, ekonomia i biznes.

 

 

   

 

KINGA MARKOWSKA
ADMINISTRATION SPECIALIST

Studentka Psychologii w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Uczestniczka programów międzynarodowych, takich jak: EVS program, Au pair in America. Interesuje się głównie psychologią i muzyką (śpiewa w chórach i zespołach, gra na licznych instrumentach). W wolnych chwilach działa w zakresie wolontariatu i przedsięwzięć społecznych.

 

 

   

 

TOMASZ BACHOSZ
APPLICATION CONSULTANT

Student Computer Science na New York University Abu Dhabi. Przedsiębiorca, programista. Aktywny zawodnik koszykówki. Interesuje się biznesem, startupami, nowymi technologiami, historią i polityką. Prowadzi własną działalność technologiczną w Nowym Jorku. W wolnej chwili pasjonuje się muzyką (gra na pianinie od 4 roku życia). Posiada doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach i środowiskach, a także w edukacji - od 6 lat prowadzi własny portal edukacyjny, a także zajmuje się korepetycjami. Pomógł niejednemu uczniowi dostać się na topowe uczelnie.
 

 

   

 

JĘDRZEJ GOŁĘBKA
APPLICATION CONSULTANT

Absolwent klasy IB 2 Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Obecnie członek Jesus College Oxford i student medycyny na Uniwersytecie w Oxfordzie. Dzięki własnym doświadczeniom, pomaga w aplikacji na uczelnie w UK i w przygotowaniu do egzaminów BMAT i UKCAT. W międzyczasie amator sportu, kapitan Oxford Polish Society Football Team.

 

   

 

KATARZYNA BAŃKOWSKA
SAT&GMAT VERBAL, TOEFL MENTOR


Katarzyna Bańkowska Właścicielka Szkoły Językowej Synonim w Chrzanowie. Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera w Krakowie (Tłumaczenia ustne i pisemne). Ukończyła również studia o kierunku filologia angielska ze specjalizacją – nauczanie języka angielskiego. Podczas kilkuletniego pobytu w USA, USA studiowała Liberal Arts na uczelni Washtenaw Community College w Michigan. Języka angielskiego uczy się od 25 lat, natomiast sama jest czynną nauczycielką od lat sześciu. Posiada doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku. Współpracuje z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości oraz prowadzi kursy językowe z finansów pozyskiwanych przez Unię Europejską. Ma na swoim koncie wiele szkoleń prowadzonych na rzecz dużych firm i korporacji. Dodatkowo w 2016 roku przeszła szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Verbal, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club".

 

 

 

 

 

MAŁGORZATA PAWICKA
SAT&GMAT VERBAL

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: literatura amerykańska) oraz Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy jako tłumacz pisemny oraz wieloletni staż pracy jako lektor języka angielskiego w firmach, szkołach językowych oraz szkołach wyższych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ukończyła szereg kursów metodycznych, m.in. CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) , IH CAM (Certificate in Advanced Methodology) oraz IH BET (Certificate in Teaching Business English). Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową, w ramach której prowadzi kursy języka angielskiego dla firm oraz pracuje jako instruktorka SAT i GMAT z części humanistycznej. Poza pracą interesuje się fotografią, literaturą oraz psychologią. Jest zapaloną cyklistką i joginką.

 

 

   

 

ALLAN NYOMBAYIRE

SAT&GMAT QUANT TUTOR

Student Inżynierii Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Absolwent kierunku ścisłego (PCM) w Ecole Des Science Byimana, Rwanda. Od 2 lat prowadzi zajęcia z matematyki w Kigali w Rwandzie. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Przedsiębiorczość i Przywództwo w Wheaton College. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku oraz o różnych korzeniach kulturowych. Jego hobby to jazda na rowerze i pływanie. Zainteresowania to nauka języków oraz poznawanie nowych kultur.

 

   

 

ŁUKASZ BARTOSIK
PR MANAGER, APPLICATION CONSULTANT

Absolwent Glenbrook South High School – liceum w miejscowości Glenview, w stanie Illinois, uznanej w rankingu Business Insider za 2. najlepszą szkołę w stanie oraz 10. najlepszą szkołę w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie student prawa i filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz uczestnik programu LL.M. in American Law organizowanego przez The Catholic University of America (Washington, D.C.) i Uniwersytet Jagielloński. Absolwent „American Institute on Political and Economic Systems” organizowanego przez The Fund for American Studies oraz szkoły letniej „International Business and Trade Summer Law Program” organizowanej przez the Catholic University of America. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w amerykańskiej kancelarii prawniczej zajmując się prawem imigracyjnym – Kurczaba & Associates, Attorneys at Law in Chicago. Swoje zainteresowania wiąże z amerykańskim prawem, kulturą, historią i społeczeństwem, piastując funkcję prezesa Koła Naukowego Prawa Amerykańskiego The American Law Society oraz współtworząc międzynarodowy słownik prawniczy TransLegal – World Law Dictionary. Do jego hobby należą filozofia, gra na gitarze, budget traveling, antyki oraz koty.

 

   

 

ŁUKASZ HEŁKA
SAT&GMAT QUANT TUTOR


Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, instruktor SAT General Test, Subject Tests Math & Physics i GMAT. Od 5 lat zajmuje się przygotowaniem uczniów do podstawowej jak i rozszerzonej matury z matematyki i fizyki. W 2016 roku przeszedł szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Quant, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club". Interesuje się nowymi technologiami oraz elektroniką.

 

   

 

NATALIA DAWIDOWSKA

SAT&GMAT VERBAL TUTOR


Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (Amerykanistyka i Lingwistyka Stosowana). Ukończyła Studium Pedagogiczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze studentami i uczniami. Instruktorka SAT i GMAT z częci humanistycznej. W 2016 roku przeszła szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Verbal, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club". Swoje doświadczenie zdobyła studiując w Stanach Zjednoczonych w Sierra Nevada College, pracowała również jako nauczyciel w International School of Poznan oraz School of Form jako wykładowca języka specjalistycznego Art English. Dzięki jej wsparciu uczniowie dostali się na uczelnie swojego wyboru, m.in. University of California (USA), Brown University (USA) czy King’s College (UK) oraz otrzymali stypendia naukowe. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami łączonymi. Jest trenerem Jogi dla dzieci.

 

 

   

 

ANNA SZUKAŁA
APPLICATION CONSULTANT


Absolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Założycielka i organizatorka dwóch międzynarodowych konferencji Poznan Model United Nations (2017 & 2018). Posiada doświadczenie z pierwszej ręki na temat aplikacji na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a także testów takich jak SAT, SAT Subject Test czy UKCAT. W wolnym czasie czyta książki po angielsku i francusku i trenuje strzelanie sportowe. Jest studentką na kierunku medycznym na uniwersytecie Queen Mary w Wielkiej Brytanii.

 

 

   

 

 

 

                                                                                      

    ww  

 

 

 

GlobalEdu - studiowanie za granicą. Więcej info: kursy SAT, egzamin SAT, studia w USA, kurs GMAT. projekt strony artso.pl