O nas
kontakt
GlobalEdu Barbara Jarzębińska
ul. Poznańska 3/5
60-848 Poznań
tel: +48 61 2275776
e-mail: biuro@GlobalEduWeb.com
więcej>>
kontakt

GlobalEdu współpracuje z doświadczonymi koordynatorami i lektorami z topowych europejskich i amerykańskich uczelni, którzy spełnili już swoje marzenia i pomogą w osiągnieciu Twoich!

Poznaj nasz zespół:

BARBARA JARZĘBIŃSKA
OWNER, APPLICATION CONSULTANT, SAT&GMAT QUANT TUTOR

Właścicielka GlobalEdu. Konsultantka przeprowadzająca uczniów przez procesy aplikacyjne na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dzięki jej wsparciu, uczniowie z sukcesem aplikują na uczelnie swoich marzeń, m.in. Imperial College (UK), University of California Los Angeles (USA) czy Harvard University (USA). Wieloletnia instruktorka SAT. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i prawo w biznesie. Uczestniczka wielu kursów na uczelniach zagranicznych, m.in. na University of Pennsylvania, USA (Applying to U.S. Universities) czy Certified SAT&GMAT tutor. Od kilku lat zdobywa doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych (m.in. w Maine) oraz w Wielkiej Brytanii (w Londynie). Wulkan pozytywnej energii. Miłośniczka sportu. Fanka różnorodności.

DAGMARA ADAMSKA
SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI

Studentka Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu. Oprócz studiów dziennych, na co dzień pracuj też w Kancelarii, gdzie spełnia się zawodowo. Współautorka publikacji naukowej pt. ,,Najważniejsze zagadnienia prawne dotyczące utworu muzycznego w świetle ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych'' znajdującej się w Zeszytach Naukowych WSUS. Oprócz zamiłowania do prawa doskonale odnajduje się w social mediach, w ramach współpracy z największymi Polskimi markami od branż beauty aż do motoryzacyjnych. Poza pracą interesuje się modelingiem oraz piłką nożną.

KATARZYNA DOBRZAŃSKA
SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Absolwentka Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pasjonatka języków obcych w szczególności języka niemieckiego. Specjalizuje się w tłumaczeniach oraz zarządzaniem kanałem sprzedaży B2C. Dzięki doświadczeniu w międzynarodowych korporacjach doskonale włada językiem niemieckim. W wolnym czasie zajmuje się korepetycjami, pomagając uczniom osiągnąć wyznaczony cel. Do jej hobby należy bieganie oraz czytanie książek o tematyce przygodowej.

SŁAWOMIR JUDEK
SAT&GMAT VERBAL TUTOR


Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Filologia Rosyjska. Językoznawca i nauczyciel z wykształcenia i powołania. Specjalizuje się w nauczaniu wymowy języka amerykańskiego. Interesuje się również technikami nauki języków obcych oraz mechanizmami psychologicznymi, które mają bezpośredni wpływ na efektywność przyswajania wiedzy. Pasjonat języków obcych, gramatyki oraz wymowy. W wolnych chwilach interesuje się wyścigami samochodowymi, nauką języków obcych, telemetrią wyścigową oraz samoanalizą. Jego życiową misją jest pomaganie innym w celu bycia lepszą wersją siebie poprzez przekazywanie wiedzy z języka angielskiego oraz narzędzi, które pozwolą zdobyć większą niezależność w procesie samodoskonalenia.

MAKSYMILIA WANDEL
APPLICATION CONSULTANT

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Absolwentka University of Miami School of Law with Master of Laws in International Law. Była tenisistka i reprezentantka Polski, wielokrotna medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz Drużynowa Juniorska Mistrzyni Świata (Junior Fed Cup). Reprezentantka Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Miami w rozgrywkach Akademickich w tenisie. Oprócz pracy w zawodzie prawniczym Maxi posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze sportowcami dla takich organizacji jak PZT, IMG, Johan Kriek Tennis Academy, czy Athletes USA - swego czasu największej na rynku agencji stypendialnej dla sportowców, w której do głównych obowiązków należała rekrutacja i ewaluacja sportowców pod względem ich potencjału i możliwości na uzyskanie stypendium sportowego na Amerykańskich uczelniach. Jak również promowanie sportowców oraz szukanie i zawieranie stypendiów sportowych dla wybitnych sportowców na najlepszych i największych Uniwersytetach w całych Stanach Zjednoczonych. Do tego chętnie przeprowadzi konsultacje w zawodowej karierze oraz doradztwo w startach sportowych.
 

TOMASZ BACHOSZ
APPLICATION CONSULTANT


Absolwent Computer Science na New York University Abu Dhabi. Student na Oxford University, przedsiębiorca, programista. Aktywny zawodnik koszykówki. Interesuje się biznesem, startupami, nowymi technologiami, historią i polityką. Prowadzi własną działalność technologiczną w Nowym Jorku. W wolnej chwili pasjonuje się muzyką (gra na pianinie od 4 roku życia). Posiada doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach i środowiskach, a także w edukacji - od 8 lat prowadzi własny portal edukacyjny, a także zajmuje się korepetycjami. Pomógł niejednemu uczniowi dostać się na topowe uczelnie.

JĘDRZEJ GOŁĘBKA
APPLICATION CONSULTANT, BMAT&UCAT TUTOR


Absolwent klasy IB 2 Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Obecnie członek Jesus College Oxford i student medycyny na Uniwersytecie w Oxfordzie. Dzięki własnym doświadczeniom, pomaga w aplikacji na uczelnie w UK i w przygotowaniu do egzaminów BMAT i UCAT. W międzyczasie amator sportu, kapitan Oxford Polish Society Football Team.

 

ANNA SZUKAŁA
APPLICATION CONSULTANTAbsolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Założycielka i organizatorka dwóch międzynarodowych konferencji Poznan Model United Nations (2017 & 2018). Posiada doświadczenie z pierwszej ręki na temat aplikacji na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, a także testów takich jak SAT, SAT Subject Test czy UKCAT. W wolnym czasie czyta książki po angielsku i francusku i trenuje strzelanie sportowe. Jest studentką na kierunku medycznym na uniwersytecie Queen Mary w Wielkiej Brytanii.

 

ŁUKASZ BARTOSIK
PR MANAGER, APPLICATION CONSULTANT


Absolwent Glenbrook South High School – liceum w miejscowości Glenview, w stanie Illinois, uznanej w rankingu Business Insider za 2. najlepszą szkołę w stanie. Zjednoczonych. Aktualnie student prawa i filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz uczestnik programu LL.M. in American Law organizowanego przez The Catholic University of America (Washington, D.C.) i Uniwersytet Jagielloński. Absolwent „American Institute on Political and Economic Systems” organizowanego przez The Fund for American Studies oraz szkoły letniej „International Business and Trade Summer Law Program” organizowanej przez the Catholic University of America. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w amerykańskiej kancelarii prawniczej zajmując się prawem imigracyjnym – Kurczaba & Associates, Attorneys at Law in Chicago. Swoje zainteresowania wiąże z amerykańskim prawem, kulturą, historią i społeczeństwem, piastując funkcję prezesa Koła Naukowego Prawa Amerykańskiego The American Law Society oraz współtworząc międzynarodowy słownik prawniczy TransLegal – World Law Dictionary. Do jego hobby należą filozofia, gra na gitarze, budget traveling, antyki oraz koty.

 

MARTA PIOTROWICZ
APPLICATION CONSULTANT, IMAT TUTOR

Absolwentka programu International Baccalaureate II Liceum Ogólnokształcącego im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu. Pierwszą klasę liceum spędziła w Stanach Zjednoczonych uczęszczając do szkoły Biloxi High School w stanie Missisipi. Obecnie jest studentką Uniwersytetu Mediolańskiego na kierunku Medycyna i Chirurgia, gdzie uzyskała wyróżnienie rektora dla najlepszych studentów międzynarodowych. Jej kompetencje do prowadzenia kursów przygotowujących na egzaminy wstępne potwierdzają wyniki egzaminu IMAT (najwyższy wynik w Polsce w roku 2019) oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji.

KATARZYNA BAŃKOWSKA
SAT&GMAT VERBAL, TOEFL TUTORKatarzyna Bańkowska Właścicielka Szkoły Językowej Synonim w Chrzanowie. Absolwentka Wyższej Szkoły Europejskiej im. Tischnera w Krakowie (Tłumaczenia ustne i pisemne). Ukończyła również studia o kierunku filologia angielska ze specjalizacją – nauczanie języka angielskiego. Podczas kilkuletniego pobytu w USA, USA studiowała Liberal Arts na uczelni Washtenaw Community College w Michigan. Języka angielskiego uczy się od 25 lat, natomiast sama jest czynną nauczycielką od lat sześciu. Posiada doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku. Współpracuje z Górnośląską Agencją Przedsiębiorczości oraz prowadzi kursy językowe z finansów pozyskiwanych przez Unię Europejską. Ma na swoim koncie wiele szkoleń prowadzonych na rzecz dużych firm i korporacji. Dodatkowo w 2016 roku przeszła szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Verbal, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club".

 

 

DOMINIKA ELBASIONY
SAT&GMAT&GRE QUANT TUTOR

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Wydział Geoinżynierii, specjalność Geodezja i szacowanie nieruchomości. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu nauczania matematyki. Dziesięcioletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki w amerykańskich i brytyjskich szkołach średnich w Kairze m.in Narmer American College czy Egyptian British International School New Cairo. Wykładowca przedmiotu Introduction to Engineering, elektywnego przedmiotu z zakresu historii inżynierii, rysunku technicznego i wprowadzenia do programu AutoCAD. Certyfikowany nauczyciel programu IB (International Baccalaureate), instruktor GMAT, GRE oraz SAT. Nauczycielka Maths i Numeracy w prestiżowej Poznań British International School. Interesuje się ekonomią, geopolityką i kulturą Wschodu.

BARTŁOMIEJ BIENIEK
SAT QUANT TUTOR

Student Technologii Chemicznej na Wydziale Chemicznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Od 2019 roku udziela korepetycji z matematyki, języka angielskiego oraz chemii. Przygotowuje do matury
z matematyki i chemii na poziomie rozszerzonym. Czas wolny poświęca na samorozwój
oraz zwiększanie swoich kompetencji, uczestnicząc w kursach i warsztatach. Interesuje się piłką nożną, treściami popularnonaukowymi oraz chemią organiczną.

MAŁGORZATA PAWICKA
SAT&GMAT VERBAL, IELTS TUTOR


Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: literatura amerykańska) oraz Szkoły Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Posiada doświadczenie w pracy jako tłumacz pisemny oraz wieloletni staż pracy jako lektor języka angielskiego w firmach, szkołach językowych oraz szkołach wyższych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Ukończyła szereg kursów metodycznych, m.in. CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages) , IH CAM (Certificate in Advanced Methodology) oraz IH BET (Certificate in Teaching Business English). Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową, w ramach której prowadzi kursy języka angielskiego dla firm oraz pracuje jako instruktorka SAT i GMAT z części humanistycznej. Poza pracą interesuje się fotografią, literaturą oraz psychologią. Jest zapaloną cyklistką i joginką.

ALLAN NYOMBAYIRE
SAT&GMAT QUANT TUTOR


Student Inżynierii Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Absolwent kierunku ścisłego (PCM) w Ecole Des Science Byimana, Rwanda. Od 2 lat prowadzi zajęcia z matematyki w Kigali w Rwandzie. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Przedsiębiorczość i Przywództwo w Wheaton College. Posiada doświadczenie w pracy z ludźmi w różnym wieku oraz o różnych korzeniach kulturowych. Jego hobby to jazda na rowerze i pływanie. Zainteresowania to nauka języków oraz poznawanie nowych kultur.

ŁUKASZ HEŁKA
SAT&GMAT&GRE QUANT TUTOR


Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, instruktor SAT General Test, Subject Tests Math & Physics i GMAT. Od 5 lat zajmuje się przygotowaniem uczniów do podstawowej jak i rozszerzonej matury z matematyki i fizyki. W 2016 roku przeszedł szkolenie Certified SAT&GMAT tutor z części Quant, prowadzone przez jedną z najlepszych firm przygotowujących do egzmainu GMAT w Europie "700+ club". Interesuje się nowymi technologiami oraz elektroniką.

DOMINIKA BOREK

SAT&GMAT&GRE TUTOR

Absolwentka Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych oraz filologii angielskiej w zakresie tłumaczenia specjalistycznego. Uczy młodzież i dorosłych, pomaga w osiąganiu (niejednokrotnie trudnych) celów językowych z pasją prowadząc zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb kursantów. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu Legal English i nadal doskonali się w tej dziedzinie. Prywatnie fanka podróżowania, kina i książek z gatunku kryminałów.

 

GlobalEdu - studiowanie za granicą. Więcej info: kursy SAT, egzamin SAT, studia w USA, kurs GMAT. projekt strony artso.pl