kontakt
GlobalEdu Barbara Jarzębińska
ul. Poznańska 3/5
60-848 Poznań
tel: +48 61 2275776
e-mail: info@GlobalEduWeb.com
więcej>>
kontakt

Nasz zespół

 

 
 


 

BARBARA JARZĘBIŃSKA
WŁAŚCICIELKA, KONSULTANTKA

Właścicielka GlobalEdu. Konsultantka przeprowadzająca uczniów przez procesy aplikacyjne na studia do Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Dzięki jej wsparciu, uczniowie z sukcesem aplikują na uczelnie swoich marzeń, m.in. Imperial College (UK) czy Harvard University (USA). Instruktorka SAT. Absolwntka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Zarządzanie. Uczestniczka wielu kursów na uczelniach zagranicznych, m.in. na University of Pennsylvania, USA (Applying to U.S. Universities). Od kilku lat zdobywa doświadczenie w pracy w Stanach Zjednoczonych (m.in. w Maine) oraz w Wielkiej Brytanii (w Londynie). Wulkan pozytywnej energii. Miłośniczka sportu. Fanka różnorodności. 

 

   

 

NATALIA DAWIDOWSKA
AMERYKANISTKA, LINGWISTKA, SAT MENTOR, SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu (Amerykanistyka i Lingwistyka Stosowana). Ukończyła Studium Pedagogiczne. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze studentami i uczniami. Instruktorka SAT. Swoje doświadczenie zdobyła studiując w Stanach Zjednoczonych w Sierra Nevada College, pracowała również jako nauczyciel w International School of Poznan oraz School of Form jako wykładowca języka specjalistycznego Art English. Dzięki jej wsparciu uczniowie dostali się na uczelnie swojego wyboru, m.in. University of California (USA), Brown University (USA) czy King’s College (UK) oraz otrzymali stypendia naukowe. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami łączonymi. Jest trenerem Jogi dla dzieci.

 

   

 

ZOFIA FRĄCKOWIAK
SAT MENTOR

Studentka poznańskiego Wydziału Prawa i Administracji UAM (zarządzanie i prawo w biznesie) oraz absolwentka paryskiego Faculté Jean Monnet (prawo). Instruktorka SAT, Prezeska Young Entrepreneurs Association, Ambasadorka Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Laureatka licznych konkursów prawno-finansowych. Organizatorka konferencji naukowych, seminariów i szkoleń dla młodych przedsiębiorców. Współpracuje z programami edukacyjnymi i partnerami biznesowymi, pomaga studentom w aktywnym wchodzeniu na rynek pracy, wolonatriuszka i organizatorka pomocy naukowej dla dzieci. Ma dwie miłości...swój kraj i Paryż.

 

   

 

ŁUKASZ BARTOSIK
PR MANAGER

Absolwent Glenbrook South High School – liceum w miejscowości Glenview, w stanie Illinois, uznanej w rankingu Business Insider za 2. najlepszą szkołę w stanie oraz 10. najlepszą szkołę w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie student prawa i filozofii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz uczestnik programu LL.M. in American Law organizowanego przez The Catholic University of America (Washington, D.C.) i Uniwersytet Jagielloński. Absolwent „American Institute on Political and Economic Systems” organizowanego przez The Fund for American Studies oraz szkoły letniej „International Business and Trade Summer Law Program” organizowanej przez the Catholic University of America. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w amerykańskiej kancelarii prawniczej zajmując się prawem imigracyjnym – Kurczaba & Associates, Attorneys at Law in Chicago. Swoje zainteresowania wiąże z amerykańskim prawem, kulturą, historią i społeczeństwem, piastując funkcję prezesa Koła Naukowego Prawa Amerykańskiego The American Law Society oraz współtworząc międzynarodowy słownik prawniczy TransLegal – World Law Dictionary. Do jego hobby należą filozofia, gra na gitarze, budget traveling, antyki oraz koty.

     

ŁUKASZ HEŁKA
SAT MENTOR


Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, instruktor SAT General Test i Subjesct Test Math & Physics. Od 3 lat zajmuję się przygotowaniem uczniów do podstawowej jak i rozszerzonej matury z matematyki i fizyki. Interesuję się nowymi technologiami oraz elektroniką.

     

JUSTYNA EWA PĘCHERZEWSKA
GMAT MENTOR

Absolwentka Uniwersytetu im Adama Mickiewicza (biologia), Wyższej Szkoły Języków Obcych im Bogusława Lindego (filologia angielska) oraz podyplomowo Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (dietetyka). Przez wiele lat nauczała w systemie międzynarodowym w International School of Poznań, specjalistka Middle Years Programme, IGCSE, Edexcel, A-level, zaznajomiona z wytycznymi COBIS, trenerka w zakresie BMAT oraz SAT, doświadczona organizatorka oraz lektorka specjalistycznych kursów języka angielskiego medycznego i dziedzin pokrewnych, stała współpracowniczka uniwersytecka w ramach branżowych tłumaczeń naukowych. Jest kreatywną korepetytorką biologii w systemie International Baccalaureate, dzięki której wiele uczniów bez problemów zdało maturę międzynarodową. Tworzy programy w zakresie ​Academic English, bazujące na technikach rozumienia treści specjalistycznych artykułów naukowych oraz technikach ich pisania. Pasjonatka w pełni oddana pracy. Nie tylko przekazuje wiedzę ale także zamiłowanie do przedmiotu. Prywatnie miłośniczka jogi i podróży w rejonie Morza Śródziemnego.

 

GlobalEdu - studiowanie za granicą. Więcej info: kursy SAT, egzamin SAT, studia w USA. projekt strony artso.pl