kontakt
GlobalEdu Barbara Jarzębińska
ul. Poznańska 3/5
60-848 Poznań
tel: +48 61 2275776
e-mail: biuro@GlobalEduWeb.com
więcej>>
kontakt

NEWS

Kursy GMAT w Poznaniu i Wrocławiu

GMAT Wrocław i Poznań

Zapraszamy do wzięcia udziału w kursach GMAT na terenie Wrocławia i Poznania. Najbliższy kurs rusza 08.12.2018 i trwa dwa miesiący dzięki czemu do egzaminu można przystąpić już w lutym 2019. Wciąż są wolne miejsca na kursach lecz ich liczba jest ograniczona. Nie czekaj, zapisz się już dziś! 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat GMAT oraz MBA zapraszamy do odwiedzenia naszej zakładki MBA GMAT.Konferencja Access MBA

Rozpoczyna się Access MBA Tour z udziałem najlepszych szkół biznesu z USA, Europy i Azji. W dniu 22 listopada 2018 podczas tego wyjątkowego wydarzenia MBA przedstawiciele międzynarodowych programów MBA wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z profesjonalistami biznesowymi z Warszawa.

 Jako specjalista w dziedzinie biznesu prawdopodobnie myślisz o zdobyciu tytułu MBA lub EMBA, aby wzbogacić swoją karierę i uzyskać większe wynagrodzenie. To wydarzenie jest doskonałą okazją, aby dowiedzieć się jak to zrobić!

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość wzięcia udziału w:

§  Spotkaniach indywidualnych* z kierownikami naboru do programów MBA

§  Indywidualnych konsultacjach z ekspertami Access MBA

§  Panele dyskusyjne z przedstawicielami szkół i warsztaty GMAT

§  Konkursach o stypendia o wartości 2 milionów Euro

§  Do wygrania trzy kursy online - GMAT Prep prowadzone przez Manhattan Review http://www.review.pl 

 

 

* indywidualne 20-minutowe spotkania mające na celu omówienie twojego projektu MBA

 

Oto niektóre z prestiżowych szkół biznesowych biorących udział w Access MBA Tour: Frankfurt School of Finance and Management, Kellogg-WHU, Chicago Booth, IESE Business School, Manchester Business School, INSEAD, IE Business School, HEC Paris, ESMT – Berlin, Trinity College Dublin, University of Tampa, Esade Business School i inne.

 

 

Miejsca na spotkania indywidualne są ograniczone, zalecana jest wczesna rejestracja. Aby otrzymać darmowe zaproszenie zarejestruj się już dziś tutaj: https://www.accessmba.com/link/BvUSzkolenie GMAT zespołu Globaledu

 Miło nam poinformować, że nasza kadra merytoryczna ukończyła certyfikowane szkolenie z zakresu kursów GMAT prowadzonę przez międzynarodowy zespół 700plusclub. Doskonalimy się i stajemy coraz lepsi aby stanąć na wysokości zadania i spełnić oczekiwania naszych kursantów! Nowe umiejętności naszych lektorów możesz sprawdzić już na najbliższyb kursie GMAT w Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu. Nie czekaj sprawdź ofertę! Zachęcamy do kontatkowania się drogą mailową i telefoniczną. 

Best regards

Zespół GlobaleduAKCJA EDUKACYJNA 2018/2019

 YES, YOU CAN!

 

Po raz kolejny ruszamy z akcją edukacyjną w szkołach średnich na terenie całej Polski! Ruszamy z działeniem mającym na celu przybliżenie uczniom procesu rekrutacji na studia w USA. W kolejnej odsłonie akcji skupimy się na zagadnieniach związancyh z:

  • aplikacją na studia w USA i UK;
  • kierunkami studiów;
  • możliwością uzyskania dofinansowania; 
  • wiedzą na temat egzaminów i certyfikatów;


Jeżeli twoja szkoła nie bierze jeszcze udziału w akcji, zaproponuj ją a my weźmiemy ją pod uwagę, zgłoszenia można wysyłać na adress biuro@globaleduweb.com. Celem prelekcji będzie przybliżenie tematu studiów za granicą oraz propagowanie doskonalenia języka angielskiego wśród przyszłych studentów. Kursy SAT, BMAT, GMAT, UKCAT czekają a na naszym wystąpieniu dowiesz się więcej na ich temat. Wyjazd na studia do USA lub UK może być prostrzy nisz myślisz!
Wyświetlono od 1 do 4 (z 4)

Stron:  1 
GlobalEdu - studiowanie za granicą. Więcej info: kursy SAT, egzamin SAT, studia w USA, kurs GMAT. projekt strony artso.pl